91
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
litografie 39/110
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1991
litografie 38/135
15 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
2008
akrylový šeps, olej, sololit
32 x 32 cm
Signatura: PU monogram JK 08
2008
akrylový šeps, olej, sololit
32 x 32 cm
Signatura: PD monogram JK 08
linoryt, akvarel 25/50
21 x 15 cm
Signatura: Strom . Jiří Kubíček 1994
linoryt, akvarel 17/50
21 x 15 cm
Signatura: Znamení . Jiří Kubíček 1994
linoryt, akvarel 8/20
15 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1997 . Ptáček
barevný linoryt 66/100
14,5 x 21 cm
Signatura: Sluníčko Jiří Kubíček 1978
2003
linoryt, akvarel 20/60
15 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 2003
linoryt, akvarel 9/50
21 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1994
2003
barevný linoryt 27/60
21 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 2003
2003
barevný linoryt, akvarel 22/60
21 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 2003