90
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
barevná litografie, autorský tisk
37 x 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1989
dřevoryt, akvarel
15 x 20,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1996
dřevoryt 15/50
10,5 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1997
litografie 48/135
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995