41
117 %
201 666 Kč
2 200 Kč
950 000 Kč
asambláž, porcelán, gumičky, hřeby, dřevěná deska
v 29,5 ✕ š 29,5 ✕ h 13,5 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 1991
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, dřevo, plátno
v 136 ✕ š 108 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 1986
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
malba, koženka na desce
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 1989, na štítku J. Kovanda/ 1989
v 63 ✕ š 45,5 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 1990
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
v 70 ✕ š 50 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kombinovaná technika, lepenka
v 50,5 ✕ š 35,5 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tempera, tužka, karton
v 62,5 ✕ š 45 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
v 136 ✕ š 108 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda, 1986
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
akryl, plátno
v 110 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu 2 x J. Kovanda 1989
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
objekt
20 x 20 x 8 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 1991
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, tempera, karton
52 x 39 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda / 2001
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
105 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda / 1989
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |