5
olej, plátno, sololit
150 x 120 cm
Signatura: PD Karnazín 1995
olej, plátno
120 x 200 cm
Signatura: UD Jiří Karmazín 96
olej, plátno, sololit
121 x 250 cm
Signatura: PD Karmazín 1994
olej, plátno, sololit / 2 x olej, plátno
100 x 120 / 120 x 80 cm
Signatura: 3 x D Karmazín (1998)
olej, plátno
20,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Karamazín 81