1906–1982
11
164 %
608 Kč
mezzotinta
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram JKa 44
barevné vernis mou 91/110
v 11,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jaška Jiří, LD J. Jaška v tisku
mezzotinta
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram JKa 44
lept, III. stav 4/4
v 18 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jka 48, LD Jka 48 v tisku
lept, III. stav 4/4
18 x 24,5 cm
Signatura: PD Jaška 48, LD Jaška 48 v tisku
44,5 x 24,5 cm
Signatura: neznačeno
24 x 22 cm
Signatura: neznačeno
16 x 9,5 cm
kresba tuší, akvarel
23,5 x 19 cm
barevná litografie
14 x 12 cm
Signatura: JKA 44
akvarel, karton
27 x 35 cm
Signatura: LD Jaška 39
17 x 10,8 cm
Signatura: Jaška 47