1934–2015
184
130 %
575 Kč
7 700 Kč
2015
barevná litografie 57/75
48,5 x 38 cm
Signatura: LD A Born, UD razítka Karel Toman, Kamil Lhoták, PD J. Bouda 85
barevná litografie
9 x 7 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 90
barevná litografie
8,5 x 7 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 94
1975, 1983
2 x barevná litografie (63/100)
11,5 x 5,5 / 10 x 5 cm
Signatura: PD J. Mádlo 75, UD Jiří Bouda 83
1986, 1987
2 x barevná litografie
10,5 x 7 / 12 x 7,5 cm
Signatura: PD J. Boudová 86., UD Jiří Bouda 87
1982, 1979, 1986
3 x barevná litografie
7 x 12,5 / 9 x 19 / 7 x 11 cm
Signatura: 3 x UD Jiří Bouda (82, 79, 86)
1983, 1979, 1984
3 x barevná litografie
13,5 x 7,5 / 13 x 7 / 9 x 20 cm
Signatura: 3 x Jiří Bouda (83, 79, 84)
1986, 1973, 1982, 1985, 1982, 1986
6 x barevná litografie
7,5 x 6 / 7 x 5,5 cm
Signatura: 6 x Jiří Bouda (86, 73, 82, 85, 82, 86)
1986, 1992, 1988, 1988
dřevoryt, 3 x barevná litografie
14,5 x 7 / 6,5 x 5,5 cm
Signatura: 4 x Jiří Bouda (86, 92, 88, 88)
2 x barevná litografie
10,5 x 6,5 / 3,5 x 6 cm
Signatura: Jiří Bouda 86, LD monogram JB v tisku / neznačeno
rytina
9 x 6 cm
Signatura: D Jiří Bouda 92
barevná litografie
6,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 86