1931–2017
28
153 %
2 167 Kč
65 000 Kč
olej, sololit
v 64 ✕ š 54 cm
Signatura: LD Boška, na rubu na štítku Jindřich Boška / 1971
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
lak, koláž, sololit
v 61 ✕ š 38 cm
Signatura: LD JBoška 67, na rubu JBoška, Jindřich Boška / 1967 na štítku
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
asambláž, olej, lepenka, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: PD JBoška, na rubu na štítku Jindřich Boška/ 1970–1975
olej, sololit
v 66 ✕ š 47 cm
Signatura: LD Boška
olej, sololit
v 100 ✕ š 122 cm
Signatura: 2 x na rubu na štítku Jindřich Boška 2000
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |