5
129 %
1 331 Kč
v 17,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J Hartinger 74
olej, lepenka
35 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD Hartinger
akvarel, kvaš
34 x 38 cm
Signatura: PD J Hartinger 98
dřevoryt 62/200
23 x 17 cm
Signatura: Hartinger 78
dřevoryt 62/100
23,4 x 17,5 cm
Signatura: Hartinger 78