1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
asambláž, válečky, olej, dřevěná deska
v 73 ✕ š 102 ✕ h 9 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak, na rubu Jaroslav Vožniak 1990
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
asambláž, barva, sololit
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1998
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
asambláž, kolážovaný objekt
v 31 ✕ š 31 ✕ h 6 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1999
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
objekt, asambláž, barva, deska
v 75 ✕ š 84 ✕ h 12 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1995
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
objekt, asambláž, koláž, dřevěná deska
v 40,5 ✕ š 53 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1987-8
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
koloáž, asambláž, dřevěná deska
v 45 ✕ š 58 cm
asambláž, deska
v 90 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1996
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kombinovaná technika, lité laky, sololit
v 179 ✕ š 119 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1992
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
asambláž, lité laky, překližka
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu J. Vožniak 1978
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
dřevěná plastika, asambláž, koláž, fotografie autor
138 x 59 cm
Signatura: sign. dole na fotografii J. Vožniak, na rubu Jaroslav Vožniak 2001
kombinovaná technika, asambláž, lité laky, sololit
95 x 66 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1990
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
asambláž, olej, sololit
80,5 x 103 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1994