1859–1915
1897
olej, plátno
80 x 140 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch - 1897
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, malířská lepenka
41 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Jar. Věšín
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1892
olej, plátno
53 x 94 xm
Signatura: sign. UD J. Věšín Mnch 1892, na rubu J. Věšín
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
kresba tuší, běloba
26 x 18,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Jar. Věšín
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, malířská lepenka
22,5 x 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1889
olej, plátno
55 x 82 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Věšín 1889
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1883
kombinovaná technika, olejová tempera, kvaš
48 x 35 cm (výřez pasparty)
Signatura: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch. 883
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
1912
olej na plátně
60 x 60 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Jaroslav Věšín - Sofia 1912
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
42 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Věšín
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1896
olej, plátno
62 x 92 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch - 1896
Vyvolávací cena: | 295 000 Kč |