1879
5
127 %
32 000 Kč
kolem 1920
olej, plátno
50 x 77 cm
Signatura: sign. PD Svoboda Jaro
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
89 x 89 cm
Signatura: sign. LD Jar. Svoboda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
50 x 77 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |