1906–1999
64
121 %
227 Kč
600 Kč
14 x 20,5 cm
Signatura: Šváb v tisku
kresba tužkou, kresba tuší
13 x 8,5 / 4,5 x 8 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
18 x 10 cm
Signatura: Jaroslav Šváb 78
kresba tužkou, kresba tuší
11,5 x 8 a 4,5 x 8 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
litografie
23,5 x 13,5 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
kresba rudkou
22 x 30 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
18 x 28 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
kresba tuší, akvarel
24 x 14 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
24,5 x 17,5 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
17 x 12 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
linoryt 28/150
15,5 x 11,5 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
litografie
9 x 6 cm
Signatura: Jaroslav Sváb