1881–1955
olej, plátno
61 x 81 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
66 x 75 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
44 x 60 cm
olej, plátno
70,5 x 131 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
23 x 36
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
85 x 75 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
45 x 66 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
olej, plátno
70 x 131 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
75 x 130 cm
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
76 x 67 cm
23 x 36 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 88,5 cm
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |