1928–2014
171
146 %
55 000 Kč
1 756 Kč
55 000 Kč
olej, plátno
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: LN J. Šerých 1975, na rubu Jaroslav Šerých / 1975
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Jaroslav Šerých 2011, na rubu Jaroslav Šerých 2011
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, plastová deska
35,5 x 52,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šerých 1966
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
114 x 114 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šerých 1999
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. LN J. Šerých 1975
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |