1897–1979
12
160 %
800 Kč
1921
olej, malířská lepenka
38,5 x 23,5 cm
Signatura: Jar. Malínský 21.
olej, malířská lepenka
37 x 27,5 cm
Signatura: Jar. Malínský 27
olej, plátno
60 x 72,5 cm
Signatura: Jar. Malinský
litografie 2/100
37,5 x 29 cm
Signatura: J. Malinský 65
olej, plátno
85 x 59 cm
Signatura: Jar. Malínský 45