1909–1981
9
100 %
6 000 Kč
kresba tuší, akvarel
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Kotas
olej, plátno
46 x 52 cm
Signatura: PD Jar. Kotas
olej, plátno
61,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Kotas 42
olej, překližka
50 x 69 cm
Signatura: PD Jar. Kotas
olej, překližka
50 x 69 cm
Signatura: PD Jar. Kotas
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: PD Jar. Kotas
olej, lepenka
32 x 44 cm
Signatura: PD Jar. Kotas