1923–1999
92
171 %
133 333 Kč
1 700 Kč
150 000 Kč
kombinovaná technika, asambláž, koláž, hřeby, dřevo
v 100 ✕ š 60 ✕ h 5 cm
Signatura: na rubu Klápště / 1992
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: UD monogram K/95
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 63 ✕ š 82 cm
Signatura: PD Klápště 70
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, překližka
v 64 ✕ š 75 cm
Signatura: LD Klápště 78
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
v 81 ✕ š 92 cm
Signatura: LD Klápště 65
olej, plátno
62 x 73 cm
Signatura: sign. LD Klápště 69
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
47,5 x 81 cm
Signatura: sign. PD Klápště 80
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
26,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Klápště 94
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
47 x 34 cm
Signatura: na rubu na blindrámu J. Klápště Hlava 1962
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, tempera, písek, plátno
116 x 100 cm
Signatura: LD Klápště
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
65 x 80 cm
198
olej, plátno
70 x 100 cm