1900–1971
11
164 %
3 000 Kč
25 000 Kč
olej, lepenka
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Jar Kunc
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Jar Kunc
olej, lepenka
25,5 x 35,5 cm
Signatura: PD Jar Kunc
olej, sololit
20,5 x 79,5 cm
Signatura: PD Jar Kunc
olej, sololit
25 x 100 cm
Signatura: PD JarKunc
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
Signatura: LD Jar Kunc
olej, lepenka
24,5 x 34 cm
Signatura: PD Jar. Kunc
olej, lepenka
36 x 50 cm
Signatura: Jar. Kunc
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: Jar. Kunc