barevná litografie
v 11,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
barevná litografie
v 11,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
litografie 40/40
v 27 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
olej, sololit
v 26 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Reinerová
olej, sololit
v 26 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Reinerová
olej, sololit
v 26,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Reinerová, na rubu autorské razítko Jana Reinerová