5
132 %
651 Kč
651 Kč
kresba tuší, akvarel / 2 x barevná litografie
15,5 x 18 / 11,5 x 6,5 cm
Signatura: PD C Bouda, UD J. Boudová 1997, na rubu Jana Boudová 99
3 x barevná litografie, 1 x litografie
8 x 13 / 13 x 8,5 cm
Signatura: PD J. Chudomel 91, PD M. Kazdová, PD J. Boudová 91, UD 1991 Synecká
1986, 1987
2 x barevná litografie
10,5 x 7 / 12 x 7,5 cm
Signatura: PD J. Boudová 86., UD Jiří Bouda 87
1986, 1987
2 x barevná litografie
10,5 x 7 / 12 x 7,5 cm
litografie 39/60
22 x 15 cm
Signatura: Jana Boudová 1986