1890–1977
445
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
grafit, sepiová čerň, plátno
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Zrzavý 1932
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
litografie 55/100
v 35 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, jedlová deska
v 38,8 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PN Jan Zerzavý 1912
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
barevná litografie 11/200
v 31,5 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
litografie
v 24 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
barevná litografie
v 10 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Zrzavý
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kresba uhlem
v 40 ✕ š 22 cm
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |