1910–1972
3
119 %
800 Kč
barevná litografie 141/400
46 x 60,5 cm
Signatura: PD Jan Wenig
litografie 5/15
20 x 14 cm
Signatura: Jan Wenig 66
suchá jehla 10/20
18,5 x 13 cm
Signatura: nesignováno