1900–1975
4
125 %
18 000 Kč
kresba tuší, akvarel, karton
20 x 14,5 cm
Signatura: PD Uprka 1964
olej, plátno
36 x 32 cm
Signatura: PN monogram JU
akvarel
24 x 16 cm
Signatura: PN JU
olej, lepenka
36,5 x 57,5 cm
Signatura: JU