1889–1942
olej, lepenka
v 71,5 ✕ š 102 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
v 70 ✕ š 101 cm
Signatura: LD Jan Trampota 1921, na rubu Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
v 80 ✕ š 64,5 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 71 ✕ š 82 cm
Signatura: PD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
71 x 82 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
69 x 98 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
95 x 117 cm
1916
olej, karton kašírovaný na lepence
32 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota 1916.
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, malířská lepenka
71 x 102 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olejový pastel, sololit
70 x 100 cm
Signatura: PD Jan Trampota 26
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
62 x 79 cm
Signatura: sign. LD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kolem 1926 - 1
olej, lepenka
97 x 142 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |