1930–2017
7
315 %
4 702 Kč
olej, plátno
v 60 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Švec 88
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec. 2002
kresba tužkou, tempera, karton
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 1995
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 95
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec. 2002
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 1995
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 95
akvarel, tužka
v 59,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD J. Švec, 1998
akvarel, tužka, karton
39,5 x 34 cm
Signatura: PD J. Švec, 1998
akvarel, tužka, karton
26 x 52 cm
Signatura: PD J. Švec 1965