1906–1982
21
111 %
183 Kč
290 Kč
akvarel
25 x 13,5 cm
Signatura: PD Jan Sládek
16 x 11 cm
Signatura: PD Jan Sládek
barevný linoryt
15,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Jan Sládek
barevný linoryt
16,5 x 10 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
barevný linoryt - reproukce
16 x 22 cm
16 x 22,5 cm
11 x 17 cm
Signatura: Jan Sládek
11,5 x 17 cm
Signatura: Jan Sládek
16 x 22 cm
Signatura: nesignováno
20 x 14 cm
Signatura: v tisku J. S.
20,8 x 14,2 cm
Signatura: v tisku J. S.
20,5 x 14 cm
Signatura: v tisku J. S., na rubu J. Sládek