1895–1976
70
139 %
883 Kč
12 000 Kč
30 x 40 cm
Signatura: Jan Rambousek
litografie
24,5 x 34 cm
Signatura: Jan Rambousek
30 x 40 cm
Signatura: Jan Rambousek
měkký kryt 20/50
39,5 x 29,5 cm
Signatura: Jan Rambousek 1937
14,6 x 11 cm
Signatura: nesignováno
12 x 8,6 cm
Signatura: nesignováno
10,5 x 13,8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11,3 x 8,6 cm
Signatura: Rambousek
25 x 31,5 cm
Signatura: Jan Rambousek
1922
13 x 12,5 cm
Signatura: Jan Rambousek 1922
dřevoryt - autorský tisk
26 x 35 cm
Signatura: PD Jan Rambousek