1895–1976
70
139 %
883 Kč
12 000 Kč
v 26 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jan Rambousek
2 x barevná litografie
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: 2 x neznačeno
původní litografie
41 x 32 cm
Signatura: LD Jan Rambousek v tisku
původní litografie
41 x 32 cm
dřevoryt, VII. stav
9,5 x 13 cm
Signatura: PD Jan Rambousek 1948, J. Rambousek v tisku
38 x 27,5 cm
Signatura: LD J. Rambousek 1965
11 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
14,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
40,5 x 31 cm
Signatura: PD Jan Rambousek 1934
41 x 31 cm
1918
10 x 13,5 cm
Signatura: PD Jan Rambousek
20. léta 20. století
barevná litografie
15,5 x 11 cm
Signatura: neznačeno