1886–1951
7
100 %
28 000 Kč
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Kojan
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej. lepenka
46,5 x 52 cm
Signatura: sign. PD Kojan
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, plátno
50 x 75 cm
Signatura: sign. LD Kojan
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Kojan 28