1886–1951
7
100 %
28 000 Kč
olej, lepenka
46,5 x 52 cm
Signatura: PD Kojan
kolem 1930
olej, plátno
50 x 75 cm
Signatura: LD Kojan
1936-40
44,5 x 58,5 cm
Signatura: Kojan