1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
litá sádra, dřevo
v 16 ✕ š 180 cm
Signatura: na rámu Koblasa Jan
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, ruční papír
v 44 ✕ š 58 cm
Signatura: PD monogram K 61–7.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
24 x lept 5/52
v 91 ✕ š 70 ✕ h 6 cm
Signatura: 24 × PD monogram K 67–74
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
bronzová plastika
v 34 cm
Signatura: zezadu monogram K 70
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
v 100 ✕ š 69 cm
Signatura: PD monogram K 565
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
plastika, vápenec
v 64 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kombinovaná technika, karton, sololit
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu monogram K 1999 2000
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
akryl, sololit
v 61 ✕ š 59,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 2000
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
v 29 ✕ š 41,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 59
70. léta 20. stol.
polychromovaný dřevěný objekt
v 92 ✕ š 125 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
bronzová plastika
v 48 cm
kombinovaná technika, olej, písky, vrypy, sololit
v 29 ✕ š 41,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 97/98
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |