1812–1862
3
1914, 1912
3 x tisk
13 x 10 / 11 x 9 / 10 x 8,5 cm
Signatura: Čejka Jos 1914, J. Čejka, Jož. Čejka 12 - vše v tisku
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: LD Jan Čejka