11
123 %
310 Kč
2 x barevný linoryt, 1 x barevný dřevoryt 174/200
13,5 x 8,5 / 21 x 17,5 cm
Signatura: 1 x UD V. Vaculka 61, 1 x PD J. Jemelka 87
12 x různé techniky, č. tisku 68
13 x 6,5 / 20 x 15 cm
Signatura: 12 x D různě
barevný dřevoryt 39/60
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Jan Jemelka 86
1996, 1987, 1987
litografie 147/200, dřevoryt 129/210, barevný linoryt
22,5 x 18 / 14,5 x 19 / 21,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Jan Měřička 96, PD J. Holoubek 87, PD Jan Jemelka 87
21,5 x 17,5 cm
Signatura: Jan Jemelka 87
barevný dřevoryt 57/200
21,5 x 17,5 cm
Signatura: Jan Jemelka 87
barevný dřevoryt 57/200
21,5 x 18 cm
Signatura: Jan Jemelka 87
dřevoryt 57/200
21,5 x 17,5 cm
Signatura: Jan Jemelka 87
olej, sololit
96 x 105 cm
Signatura: PD Jan Jemelka
dřevoryt 57/200
21,5 x 17,5 cm
Signatura: Jan Jemelka 87
dřevoryt 114/200
21,3 x 17,5 cm
Signatura: Jan Jemelka 87