1658–1736
olej na dřevěné desce
45 x 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, dřevěná deska
50 x 74 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, dřevěná deska, parketáž
48 x 34 cm
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, dřevěná deska
50 x 74 cm
olej, plátno
57 x 90 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 300 000 Kč |
olej, měděná deska
49,2 x 74 cm
Signatura: malíř obrazy většinou nesignoval
olej, plech
24 x 31 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 690 000 Kč |
17. století
olej na měděné desce
49,5 x 67,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna (malíř obrazy většinou nesignoval)
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej na měděné desce
50 x 64 cm
Signatura: signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů nesignoval)
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |