1876–1937
olej, lepenka
v 49,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: LD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1912
olej, lepenka
52 x 66 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa 1912
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1905
olej, lepenka
24,5 x 26,5 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1912
olej, lepenka
25 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
80 x 79,5 cm
Signatura: sign. LD Honsa
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu J. Honsa Na Tiché Orlici
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
23,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
1912
olej, lepenka
66,5 x 79 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa 1912
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 32 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1911
olej, lepenka
48 x 48 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa 1911
po r. 1900
olej, karton
22 x 31 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
1912
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD J Honsa 1912