1897–1967
14
139 %
3 600 Kč
36 000 Kč
křídy, pastel, uhel
v 22 ✕ š 23 cm
Signatura: LD Jan Benda
uhel, karton
v 21,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Jan Benda
olej, karton
25 x 19 cm (výřez)
Signatura: PD monogram J. B.
olej, písky, sololit
18,5 x 28 cm
Signatura: LD Jan Benda
olej, plátno
21 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Benda 42
olej, písky, sololit
18,5 x 28 cm
Signatura: LD Jan Benda
olej, písky, sololit
18,5 x 28 cm
Signatura: LD Jan Benda