1890–1980
3
108 %
5 788 Kč
olej, lepenka
37 x 65 cm
Signatura: J. B. Plaček 1957 na rubu
Signatura: J. B. Plaček na rubu
olej, plátno
72,5 x 60 cm
Signatura: LD J. B. Plaček