1898–1995
259
128 %
206 250 Kč
2 905 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
v 73 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1959
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
barevný pastel, karton
v 38,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: UD Jan Bauch 1990
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
v 54 ✕ š 68 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1957
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
v 48 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1972
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
bronzová plastika, kamenný podstavec
v 46 cm
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 72 ✕ š 91 cm
Signatura: PN Jan Bauch 1945
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
v 73,5 ✕ š 73,5 cm
Signatura: LN Jan Bauch 1975, na rubu Jan Bauch 1975
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, plátno
v 59 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1964
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
v 31 cm
Signatura: ze strany Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 42 cm
Signatura: LN Jan Bauch 41, na rubu Jan Bauch 1941
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
v 53 ✕ š 73 cm
Signatura: PD Jan Bauch 197?, na rubu Jan Bauch 1973
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
Signatura: LD Jan Bauch 1957
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |