1898–1995
259
128 %
206 250 Kč
2 905 Kč
950 000 Kč
patinovaná sádrová plastika
v. 15 / 19,5 cm
Signatura: zespodu monogram J. B.
barevný pastel
37,5 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: PN Jan Bauch 35.
1954
kombinovaná technika, akvarel, uhel, karton
85 x 58,5 cm (výřez)
Signatura: UD Jan Bauch 1954.
linoryt, akvarel 1/27
15,5 x 10 cm
Signatura: PD Jan Bauch
1954
85 x 58,5 cm (výřez)
Signatura: UD Jan Bauch 1954.
barevná litografie 23/500
47 x 31 cm
Signatura: PD Jan Bauch 42
35 x 24 cm (výřez)
Signatura: UD Jan Bauch 1990
pastel, tuš
27 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PD Jan Bauch
akvarel, tuš, pastel
17 x 24 cm (výřez)
Signatura: PD Jan Bauch
akvarel, pastel, karton
37 x 24,5 cm
Signatura: PD monogram J. B.
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1957
grafický list
29 x 21 cm
Signatura: UD Jan Bauch 1993