27
139 %
220 000 Kč
1 600 Kč
230 000 Kč
akryl, plátno
v 110 ✕ š 155 cm
Signatura: na rubu Špaňhel 003-4
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, pigmenty, plátno
v 150 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu Jakub Špaňhel 2015
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, pigment, plátno
v 150 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu Jakub Špaňhel 2016
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu 2003 Jakub Špaňhel
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2009
akryl, plátno
115 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Špaňhel Jakub 2009
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2010
akryl, plátno
115 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu J Špaňhel 2010, Jakub Špaňhel 2010
2007
akryl, olej, plátno
130 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jakub Špaňhel 2007
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2006
akryl, plátno
95 x 135 cm
Signatura: sign. Jakub Špaňhel 2006 a Špaňhel na rubu
2005
akryl, plátno
90 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu Špaňhel
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2006
akryl, plátno
50 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jakub Špaňhel
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |