1855–1924
olej, plátno
v 117,5 ✕ š 95 cm
Signatura: PD J Schikaneder
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
1896
olej, plátno
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD JS 96
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, plátno
118 x 98 cm
Signatura: sign. PD Schikaneder
Vyvolávací cena: | 2 700 000 Kč |
kolem roku 188
olej, plátno
51 x 63,5 cm
Signatura: sign. LD J. Schikaneder
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
křídy, karton
43 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD monogram JS.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej na plátně
103 x 139 cm
Signatura: sign. PD J. Schikaneder.
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |
kresba pastelem, karton
38,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD JS
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
kolem r. 1895
olej, dřevěná deska
37,5 x 50,5 cm
Signatura: značeno PD monogram JS
Vyvolávací cena: | 199 000 Kč |