1932–1987
5
145 %
88 500 Kč
150 000 Kč
70. léta 20. stol.
olej, plátno, dřevo
v 65 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Irena Dědičová
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
v 146 ✕ š 97 cm
Signatura: PD I. Dedicova, na rubu I. Dedicova 1981, na blindrámu Irena Dedicova 1981
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 127,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: na rubu I. Dědičová 1984
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |