1920–2003
olej, plátno
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Vaculková 44
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vaculková 41
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, překližka
49 x 55 cm
Signatura: sign. LD V.Vaculková 42
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
pálená hlína
v. 26 cm
Signatura: sign. Dole Ida Vaculková 78
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 42,5 cm
Signatura: sign. uvnitř Ida V.
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
olej, překližka
50 x 55 cm
Signatura: sign. LD Vaculková 42
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
barevně glazovaná keramika
v. 39 cm
Signatura: sign. uvnitř Vaculková Ida 90
Vyvolávací cena: | 3 200 Kč |
keramika
v. 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 3 900 Kč |
olej, plátno
73 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vaculková 48
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |