1923–2005
8 x barevný ofset
v 33 ✕ š 24 cm
Signatura: 3 x různě v tisku
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Helena, na rubu Helena Zmatlíková
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: LN Helena, na rubu Helena Zmatlíková
v 17,5 ✕ š 25 cm
v 16 ✕ š 21 cm
akvarel, tuš
v 24,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: LD Helena, na rubu Helena Zmatlíková
kresba tuší, běloba
16 x 18 cm
Signatura: nesignováno