1854–1912
18
106 %
26 000 Kč
850 000 Kč
olej, dřevěná deska
v 39,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram HS 90
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1878
akvarel
49 x 24 cm
Signatura: sign. LD 1878 Schwaiger
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1890
olej, dřevo
27 x 43 cm
Signatura: sign. PD H. Schwaiger 90
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
akvarel, karton, dřevo
29,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD H. Schwaiger
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kvaš, tužka, karton
28 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD H Schwaiger
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1901
kresba tuší, akvarel
37 x 13,5 cm
Signatura: sign. PD H. Schwaiger 901
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1892
olej, dřevěná deska
28 x 50 cm
Signatura: sign. PD H. Schweiger 92
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |