17
118 %
280 Kč
411 Kč
litografie 185/200
123,5 x 9,5 cm
Signatura: PD H. Storchová
1971, 2005, 2008, 2007
litografie, lept s akvarelem 30/50, 3 x lept (68/100, 17/100)
13 x 8,5 / 3 x 6 cm
Signatura: 5 x D H Storchová (71)