1885–1974
olej, dřevěná deska
39 x 47 cm
Signatura: sign. LD Gustav Böhm Paris 1925
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1912
17 x 23 cm
Signatura: sign. LD Gustav Böhm 1912 Kopenhagen
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
1907
olej, lepenka
22 x 27 cm
Signatura: sign. LD Gustav Böhm Paris 1907
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |