1888–1978
3
110 %
13 250 000 Kč
postříbřený bronzový odlitek, originální pouzdro 37/100
v 30,5 cm
Signatura: na plintě G De Chirico, značka litce Fonderia fratelli Bonvicini, Verona
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. G. De Chirico
Vyvolávací cena: | 12 000 000 Kč |