1893–1955
olej, plátno
34,5 x 77 cm
Signatura: PD F. Zikmund
akvarel, karton
41 x 50,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Zikmund
akvarel, karton
41 x 50,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Zikmund
olej, plátno, lepenka
34 x 50 cm
Signatura: F. Zikmund
olej, plátno, lepenka
36 x 50 cm
Signatura: F. Zikmund