1865–1947
8
131 %
33 000 Kč
1909
olej, lepenka
32,5 x 47,5 cm
Signatura: LD F. X. harlas 1909
kresba tuší, akvarel
21,5 x 29 cm
Signatura: Harlas
20 x 26 cm
Signatura: 2 x Harlas, 1 x Dr. F. X. H.
21 x 27,5 cm
Signatura: F. X. Harlas
akvarel
20 x 27,5 cm
Signatura: F. X. Harlas
akvarel
21,5 x 26 cm
Signatura: Dr. F. X. Harlas
20 x 28 cm
Signatura: F. X. Harlas